Memurlar.net 9.2.6-17ac933G APK Pro | Premium APP Free Download

Memurlar.net 9.2.6-17ac933G APK Pro | Premium APP Free Download

Game Information of Memurlar.net

App Name Memurlar.net
Package Name net.memurlar
Version 9.2.6-17ac933G
Rating ( 9880 )
Size 15.7 MB14.5 MB
Requirement Android 4.4+
Updated 2021-11-10
Installs 500,000+
Developer

Tags: ,

Description of Memurlar.net (Unlimited Money/Coins) free for android

2000 yılından bu yana yayında olan Memurlar.Net, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personele rehberlik hizmeti sunan, sektöre ilişkin gelişmeleri takip eden, kurumlar arasında uygulama birliği sağlayan ve kamuya girmek isteyen adaylara yol gösteren Türkiye’nin en büyük tematik sitesidir.

Site, alanında yetkin uzmanların son düzenlemelere getirdiği yorumlar ile dikkat çekmekte ve yeni uygulamasıyla beraber tüm bilgi akışına Android kullanıcıları için de erişim sunmuştur.
Memurlar.Net has been online since 2000, providing guidance to staff working in public institutions and organizations, the following developments in the sector, institutions and the general public that practice uniformity among the biggest thematic guiding candidates wishing to enter the site.

Site competent experts in the field to draw attention to recent reviews and new regulations brought about by the flow of application for Android users with access to all the information provided.
Memurlar.net’de sürekli değişiklikler ve geliştirmeler yapıyoruz. Hiçbir şey kaçırmadığından emin olmak için Güncellemeler’ini açık tut.

– Performans iyileştirmerleri yapıldı.

Game Id: net.memurlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *